Elma Matbaa


Elma Matbaa

Elma Matbaa Takvim ve Ajanda Ltd. Şti. olarak biz İstanbul Topkapı ‘da bir çok matbaacılık hizmeti vermekteyiz. Bir çok promosyon ürünü ve baskı çeşitleri üretmekteyiz.  20 yıldan fazla süredir matbaacılık hizmeti veren firmamız uzman kadrosu ve günümüz teknoloji matbaa makineleriyle siz müşterilerimize en kaliteli ürünler en uygun fiyatlarla vermeyi hedefler. Ürettiğimiz bir çok promosyon ürünlerinden bir kaçından bahsetmemiz gerekirse;

Promosyon takvim Çeşitleri

Takvim çeşitleri firmaların reklamlarını bir sene boyunca potansiyel müşterilerin masalarında ve duvarlarında tutmasını sağlar.En çok kullanılan promosyon ürünlerinden olan takvimler uygun fiyat ve çeşitleri ile dikkat çeker. Gemici Takvim, Sümen Takvim, Piramit Takvim gibi bir çok çeşidi bulunur.

Promosyon Ajanda Çeşitleri

Ajandalar çok şık birer kişiye özel promosyon ürünleridir.Promosyon Ajandalar bir çok renk,ebat,özellikte üretebildiğimiz ajandalar dikkat çekici birer promosyon ürünüdür.Yanında kalem ve hesap makinesi bulundurabilen bu ürün özel müşterilerinize dağıtmak için gayet iyi bir üründür.